O firmie

Firma KOMENDER jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce urządzeń firmy Ellab, wiodącego producenta kompletnych systemów Walidacji i Monitoringu procesów dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego oraz medycyny. Oferujemy bezprzewodowe rejestratory TrackSense  oraz przewodowy system E-Val Pro do pomiarów temperatury, ciśnienia, przewodnictwa, CO2, wilgotności względnej, prędkości ruchów obrotowych. Urządzenia te współpracują z oprogramowaniem ValSuite oraz wieloma Akcesoriami ułatwiającymi prawidłowe mocowanie rejestratorów i czujników w urządzeniach i opakowaniach. Oprogramowanie ValSuite pozwala także na Kalibrację czujników TrackSense i E-Val. Oferujemy także zamiennik termometrów rtęciowych ETI zatwierdzony przez FDA.
Więcej informacji w menu powyżej.
Zapraszamy!

Rejestratory danych TrackSense® Pro współpracują z wymiennymi czujnikami do pomiaru temperatury, wilgotności względnej, ciśnienia, CO2 i przewodności, mogą być łatwo aktywowane i odczytywane przez stację Multi-Reader, a po połączeniu z modułem Sky zapewniają dostęp do danych w czasie rzeczywistym za pośrednictwem komunikacji bezprzewodowej.

System przewodowych termopar E-Val ™ Pro jest niezwykle łatwy w obsłudze w każdych warunkach ze względu na niewielkie rozmiary i wagę. System E-Val Pro jest zgodny z przepisami FDA oraz wytycznymi GAMP , został zaprojektowany jako idealne rozwiązanie dla każdego procesu walidacji termicznej.

ValSuite ™  to intuicyjne oprogramowanie do walidacji, kwalifikacji i monitoringu, które zbiera, prezentuje i analizuje dane ze wszystkich urządzeń pomiarowych Ellab. Pakiet oprogramowania jest przeznaczony dla systemu Windows od wersji 7 do 10. Oprogramowanie opracowano zgodnie z zasadami GAMP, jest zgodne z 21 CFR, część 11.