TrackSense Compact

TrackSense  Compact

Wysokiej jakości bezprzewodowe rejestratory danych TrackSense® Pro wykonane są z wysokiej wytrzymałości stali nierdzewnej i oferują zaawansowaną technologię, która pozwala na stabilne i bardzo dokładne pomiary w różnych procesach termicznych.

Pojedynczy sztywny czujnik temperatury

Zintegrowany pojedynczy sztywny czujnik temperatury z okrągłą końcówką ma zakres temperatur od -30 do +140°C z dokładnością 0,1°C (w zakresie od -30 do +140°C). Może być stosowany  w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym np. w komorach sterylizacyjnych, tunelach pasteryzacyjnych itp.

Specyfikacja techniczna

Pojedynczy czujnik temperatury Semi Flex

Zintegrowany czujnik temperatury Single Semi Flex z okrągłą końcówką ma zakres temperatur od -30 do +140°C z niezrównaną dokładnością 0,1°C (w zakresie od -30 do +140°C). Jest przeznaczony do różnych zastosowań w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym.

Specyfikacja techniczna

Pojedynczy czujnik temperatury Smart Flex

Zintegrowany czujnik temperatury SmartFlex jest idealny do trudno dostępnych miejsc. Ma zakres temperatur od -30 do +140°C z niezrównaną dokładnością 0,1°C (w zakresie od -30 do +140°C). Jest przeznaczony do różnych zastosowań w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym.

Specyfikacja techniczna

Czujnik ciśnienia

Zintegrowany czujnik ciśnienia ma zakres ciśnień od 10 mBar do 6 Bar, z dokładnością pomiaru ± 0,25% w pełnej skali. Może być stosowany w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i medycznym, do zastosowań takich jak sterylizacja sterylizacyjna, sterylizacja parowa, piece, komory środowiskowe itp. Czujnik ciśnienia może być używany jako samodzielny czujnik, ale może być również montowany z systemem połączeń ułatwiać pomiary w małych pojemnikach.

Specyfikacja techniczna

Czujnik ciśnienia i temperatury

Zintegrowany czujnik ciśnienia i temperatury ma zakres ciśnień od 10 mBarów do 6 bar bezwzględnych, z dokładnością ± 0,25% pełnej skali i zakresem temperatur od -30 do +140°C z dokładnością pomiaru 0,1°C . Połączony czujnik ciśnienia / temperatury może być używany jako samodzielny czujnik do jednoczesnego pomiaru ciśnienia i temperatury w różnych zastosowaniach w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i medycznym.

Specyfikacja techniczna 

Pojedynczy czujnik temperatury Semi Flex 

Zintegrowany czujnik temperatury Single SemiFlex ma zakres temperatur od -50 do +140°C z dokładnością 0,1°C (w zakresie od -40 do +140°C). Jest przeznaczony do różnych zastosowań w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym.

Specyfikacja techniczna

Pojedynczy czujnik temperatury Smart Flex

Zintegrowany czujnik temperatury SmartFlex jest idealny do trudno dostępnych miejsc. Ma zakres temperatur od -50 do +140°C z dokładnością 0,1°C (w zakresie od -40 do +140°C). Jest przeznaczony do różnych zastosowań w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym.

Specyfikacja techniczna