Stacja Odczytu Multi

Stacja odczytu/zapisu Multi Reader dla rejestratorów TrackSense

Stacja TrackSense® Pro Multi Reader Station została zaprojektowana z myślą o łatwości i szybkości użytkowania. Stacja ma 4 pozycje dla rejestratorów i jest podłączona do komputera przez USB. Korzystając z portu USB, zasilanie jest dostarczane bezpośrednio z komputera, zmniejszając zapotrzebowanie na zewnętrzne źródło zasilania. Uruchomienie i odczytanie rejestratorów można wykonać w kilka sekund. Nawet 16 rejestratorów można uruchamiać lub czytać jednocześnie, oszczędzając czas, zwłaszcza gdy w jednym badaniu trzeba uruchomić np. 160 rejestratorów danych.

Najnowsza stacja Multi Reader Station TrackSense Pro3.1 G posiada port Ethernet. IP (protokół internetowy) i MAC (Media Access Control) adresy są pokazane z tyłu stacji odczytu/zapisu przez mały wyświetlacz. Adresy definiują stację odczytu/zapisu i jej połączenie w sieci.
Adres IP (pierwsza linia na wyświetlaczu) to liczba przypisany do połączenia w sieci. Konfiguracji można dokonać poprzez oprogramowanie ValSuite za pomocą „Centrum sterowania„.
Adres MAC (druga linia na wyświetlaczu) jest to unikalny numer przypisany do karty NIC przez producenta (Ellab).

Rejestratory TrackSense® Pro komunikują się za pomocą indukcji, znacznie poprawiając szybkość i niezawodność przesyłania danych. Tysiące danych z wielu rejestratorów można pobrać w mniej niż 10 minut. Oprogramowanie automatycznie przejdzie przez każdy rejestrowany przez siebie proces w stacji, umożliwiając operatorowi odejście podczas przesyłania danych.

 

Specyfikacja techniczna