TrackSense Frigo

Rejestratory danych TrackSense® Frigo zostały opracowane specjalnie do zastosowań w niskich temperaturach, a dzięki dużej baterii Frigo Loggers można używać w niskiej temperaturze przez okres do 12 miesięcy.

Rejestratory danych Ellab można łatwo aktywować i odczytać za pomocą stacji Multi reader.

Wewnętrzny czujnik temperatury

Wewnętrzny czujnik temperatury ma zakres temperatur od -90 do +85 ° C z dokładnością 0,1 ° C. Może być stosowany w przemyśle farmaceutycznym i medycznym do różnych zastosowań w niskich temperaturach, takich jak chłodzenie. Dzięki wbudowanemu czujnikowi, ten rejestrator Frigo jest wyjątkowy w zastosowaniach, w których przestrzeń jest ograniczona. Rejestratory są wyposażone w diody LED i mają różne funkcje alarmowe.

Specyfikacja techniczna 

Pojedynczy sztywny czujnik temperatury

Pojedynczy sztywny czujnik temperatury z okrągłą końcówką ma zakres temperatur od -90 do +85°C z dokładnością 0,1°C (w zakresie od -90 do +85°C). Może być stosowany w przemyśle farmaceutycznym i medycznym do różnych zastosowań w niskich temperaturach, takich jak chłodzenie, liofilizacja itp. Rejestratory są wyposażone w diody LED i mają różne funkcje alarmowe.

Specyfikacja techniczna 

Pojedynczy czujnik temperatury Semi Flex

Czujnik temperatury Single Semi Flex z okrągłą końcówką ma zakres temperatur od -196 do +85°C z dokładnością 0,1°C (w zakresie od -90 do +85°C). Jest idealny do zastosowań w niskich temperaturach, takich jak chłodzenie. Rejestratory są wyposażone w diody LED i mają różne funkcje alarmowe.

Specyfikacja techniczna 

Pojedynczy czujnik temperatury Smart Flex

Pojedynczy czujnik temperatury SmartFlex ma zakres temperatur od -196 do +85°C z dokładnością 0,1°C (w zakresie od -90 do +85°C). Dzięki elastycznemu czujnikowi idealnie nadaje się do sytuacji wymagających trudno dostępnych miejsc. Może być stosowany do różnych zastosowań w niskich temperaturach, ale konstrukcja czyni go idealnym do monitorowania procesów zamrażania w dłuższych okresach czasu, takich jak przechowywanie próbek biologicznych lub suszenie sublimacyjne.

Specyfikacja techniczna