TrackSense® Pro – standardowa bateria rejestratora danych

Bateria do loggerów TrackSense® Pro, ProX, Basic, LAB, Compact oraz lyo pro

 

Bateria rejestratora może być wymieniana bezpośrednio przez użytkownika.

Żywotność baterii zależy w dużym stopniu od profilu użytkowania aplikacji i rejestratora. Częste próbkowanie i długi czas procesu w wysokich temperaturach może zmniejszyć średnią żywotność baterii. Bateria rejestratora danych korzysta z najnowszej technologii, która zapewnia 2000 godzin pracy przy częstotliwości próbkowania 10 sekund w temperaturze 121 ° C dla pojedynczego czujnika temperatury.

Bateria do loggerów TrackSense® Pro XL i Frigo

 

Żywotność baterii zależy w dużym stopniu od intensywności użytkowania. Częste próbkowanie i czas zbierania danych w wysokich temperaturach może zmniejszyć średnią żywotność baterii. Bateria rejestratora danych Pro XL oraz Frigo jest wyposażona w najnowszą technologię, która zapewnia 3000 godzin pracy przy częstotliwości próbkowania wynoszącej 15 sekund. Zwiększenie do 13 miesięcy z 10-minutową częstotliwością próbkowania w -80 °C.

Krótki film pokazujący jak prawidłowo wymienić baterię w loggerze TrackSense Pro, Basic lub Lab.

 

 

BATERIA DO Loggerów tracksense LYO PRO

 

Żywotność baterii w dużej mierze zależy od aplikacji i profilu użytkowania rejestratora. Rozległe narastanie i czas trwania w wyższych temperaturach może skrócić średni czas życia baterii. Bateria rejestratora danych LyoPro wykorzystuje najnowszą technologię baterii, która zapewnia 2400 godzin pracy przy 30 sekundowej częstotliwości próbkowania w temperaturze -60 °C.

Bateria do loggerów TrackSense® Pro MINI

 

 Bateria rejestratora danych jest bardzo mała ale dzięki najnowszej technologii zapewnia maksymalnie 200/100 godzin pracy przy próbkowaniu co 10 sekund w 121 °C. Aby wydłużyć czas użytkowania baterii, zaleca się, aby użytkownik wyjął baterie, gdy rejestrator nie jest używany.

 

Bateria do loggerów TrackSense® Pro MICRO

 

Bateria rejestratora danych jest bardzo mała ale dzięki najnowszej technologii zapewnia maksymalnie 75 godzin przy próbkowaniu co 10 sekund w 121 °C. Aby wydłużyć czas użytkowania baterii, zaleca się, aby użytkownik wyjął baterie, gdy rejestrator nie jest używany.

Zalety korzystania z baterii Ellab TrackSense Pro:

  • Certyfikat ISO
  • Zapewnia wydajność rejestratora danych i dokładność pomiaru
  • Zapobiega nieoczekiwanym przestojom i uszkodzeniom
  • Może być przechowywana do 10 lat, ponieważ jest aktywowana tylko przed użyciem
  • Gwarancja na produkt pod warunkiem stosowana w określonych zakresach pomiarowych
  • Identyfikowalna według numerów seryjnych