TrackSense Lab

TrackSense Lab

Rejestratory danych TrackSense® Lab są wykonane ze stali nierdzewnej. Idealnie nadają się do monitorowania temperatury i wilgotności w lodówkach / zamrażarkach, komorach stabilności, inkubatorach i pomieszczeniach magazynowych.

Rejestratory danych Ellab można łatwo aktywować i odczytać za pomocą stacji Multi Reader. W połączeniu z modułem Sky, rejestratory danych mogą dostarczać dane w czasie rzeczywistym za pośrednictwem komunikacji bezprzewodowej.

 

Wewnętrzny czujnik temperatury

Wewnętrzny czujnik temperatury ma zakres temperatur od -30 do +100°C z dokładnością 0,1°C. Jest idealny do zastosowań farmaceutycznych i medycznych, takich jak komory chłodnicze i komory do stabilizacji. Rejestratory są wyposażone w diody LED i mają różne funkcje alarmowe.

Specyfikacja techniczna 

Czujnik temperatury pojedynczy sztywny

Pojedynczy sztywny czujnik temperatury z okrągłą końcówką ma zakres temperatur od -30 do +100°C z dokładnością 0,1°C. Jest idealny do zastosowań farmaceutycznych, takich jak badania stabilności. Rejestratory są wyposażone w diody LED i mają różne funkcje alarmowe.

Specyfikacja techniczna 

Czujnik temperatury Quad Flex

Czujnik temperatury Quad Flex z czterema kanałami temperatur ma zakres temperatur od -30 do +100°C z dokładnością 0,1°C. Może być stosowany do różnych zastosowań w przemyśle farmaceutycznym i medycznym, np. myjnie dezynfektory.

Specyfikacja techniczna 

Czujnik wilgotności względnej i temperatury

Czujnik wilgotności względnej i temperatury ma zakres temperatur od 0 do +90°C z niezrównaną dokładnością ± 0,1°C (w zakresie od 10 do +90°C). Czujnik ma zakres wilgotności względnej od 0 do 100% RH i dokładność ± 2% RH (skalibrowany od 10 do 90%). Może być używany do zastosowań w przemyśle farmaceutycznym i jest szczególnie idealny do określania poziomu wilgotności podczas walidacji magazynów i komór stabilności.

Specyfikacja techniczna