TrackSense Lab

TrackSense Lab

Rejestratory danych TrackSense® Lab są wykonane ze stali nierdzewnej. Idealnie nadają się do monitorowania temperatury i wilgotności w lodówkach / zamrażarkach, komorach stabilności, inkubatorach i pomieszczeniach magazynowych.

Rejestratory danych Ellab można łatwo aktywować i odczytać za pomocą stacji Multi Reader. W połączeniu z modułem Sky, rejestratory danych mogą dostarczać dane w czasie rzeczywistym za pośrednictwem komunikacji bezprzewodowej.

 

Wewnętrzny czujnik temperatury

Wewnętrzny czujnik temperatury ma zakres temperatur od -30 do +100°C z dokładnością 0,1°C. Jest idealny do zastosowań farmaceutycznych i medycznych, takich jak komory chłodnicze i komory do stabilizacji. Rejestratory są wyposażone w diody LED i mają różne funkcje alarmowe.

Specyfikacja techniczna 

Czujnik temperatury pojedynczy sztywny

Pojedynczy sztywny czujnik temperatury z okrągłą końcówką ma zakres temperatur od -30 do +100°C z dokładnością 0,1°C. Jest idealny do zastosowań farmaceutycznych, takich jak badania stabilności. Rejestratory są wyposażone w diody LED i mają różne funkcje alarmowe.

Specyfikacja techniczna 

Czujnik temperatury Quad Flex

Czujnik temperatury Quad Flex z czterema kanałami temperatur ma zakres temperatur od -30 do +100°C z dokładnością 0,1°C. Może być stosowany do różnych zastosowań w przemyśle farmaceutycznym i medycznym, np. myjnie dezynfektory.

Specyfikacja techniczna 

Czujnik wilgotności względnej i temperatury

Czujnik wilgotności względnej i temperatury ma zakres temperatur od 0 do +85°C z dokładnością ± 0,1°C zakresem wilgotności względnej 0-100%. Może być stosowany do różnych zastosowań w przemyśle farmaceutycznym i medycznym, np. komory stabilności, komory środowiskowe i magazyny. Rejestratory są wyposażone w diody LED i mają różne funkcje alarmowe.

Specyfikacja techniczna