Loggery

GKJ Packing Gland

Tam, gdzie możliwe jest zewnętrzne umieszczenie rejestratorów, optymalna jest instalacja GKJ składająca się z przepustu otwartego ze stali nierdzewnej, określonej długości, która pozwala loggerowi / czujnikowi dotrzeć do obszaru pomiarowego (zimny punkt). Czyni to bez ingerencji w próbkę, zapewniając w ten sposób dokładne pomiary. Dzięki swojej konstrukcji rejestrator można bezpiecznie zamontować za pomocą połączenia gwintowego. Przepust GKJ może być używany do normalnych oraz próżniowo zamkniętych puszek i szklanych słoików.

Przepusty do opakowań i inne uchwyty pozwalają na umieszczenie loggerów i wprowadzanie czujników do dowolnych pojemników. Przepusty posiadają gwint do wkręcania czujników, co zapewnia całkowitą  szczelność w procesach pod ciśnieniem.

Dla uzyskania prawidłowych obliczeń współczynnika letalności bardzo istotne jest umieszczenie czujnika w punkcie zimnym lub ciepłym. Poniżej przedstawiono przykładowe zastosowania i konfiguracje.

Mocowanie wewnętrzne TSJ i TBJ

W sytuacjach, w których wymagane jest wewnętrzne umieszczenie rejestratora danych (brak przestrzeni zewnętrznej), idealne jest połączenie stelaża ze stali nierdzewnej i uchwytu rejestratora danych. Dostosowane do rzeczywistych wymiarów pojemnika, jakim jest butelka, puszka, słoik, itp., Będzie on w stanie utrzymać czujnik w pozycji bez zakłócania próbki, zapewniając dokładne pomiary.

 

Fix Pro Case 

Futerał Fix Pro to wyjątkowe rozwiązanie do ochrony i naprawy rejestratora danych TrackSense® Pro na miejscu. Zaprojektowany jako sześcian z cylindrycznym otworem, elastyczny materiał silikonowy (gdy temperatura powyżej 0 ° C) pozwala na łatwy montaż w różnych aplikacjach. Futerał Fix Pro chroni również rejestrator danych przed niechcianym kontaktem z otoczeniem, takim jak ściany instrumentów i zapobiega wszelkim ruchom lub toczeniu się po płaskich powierzchniach. Uchwyt umożliwia pozycjonowanie rejestratorów danych, które nie są bezpośrednio obsługiwane przez półkę lub stojak.

Zbiornik wodny – Dry / Wet Sensor

W przypadku, gdy standardowe czujniki wilgotności względnej nie mogą być używane ze względu na ryzyko uszkodzenia, idealny jest system pomiaru wilgotności na sucho i mokro. Na podstawie pomiaru temperatury suchej i mokrej, stosując specjalny sztywny podwójny czujnik wilgotności RH PRO DW wilgotność względną mierzy się psychrometrycznie. Konfiguracja zawiera urządzenie do przechowywania rejestratora TrackSense Pro® wraz z wodą i jest przeznaczony do pomiarów w wędzarniach.

Katalog-Akcesoria