Przyrząd Referencyjny Ciśnienia

Przyrząd Referencyjny Ciśnienia

nVision Kalibrator ciśnienia

Kalibrator ciśnienia nVision jest iskrobezpiecznym, ręcznym urządzeniem do generowania i rejestrowania ciśnienia do 8 Bar A (100 psi / 7 Bar R). Jest wystarczająco dokładny, aby zastąpić tester ciężaru własnego i wystarczająco przenośny, aby przeprowadzić kalibrację ciśnienia w dowolnym miejscu.

NVision rejestruje 1 milion punktów danych przy 10 odczytach na sekundę z dwóch modułowych portów czujników. Odczyty z obu czujników mają dokładność do 0,025% wskazanego odczytu. Korzystając z obu czujników nVision wykonuje pomiary różnicowe z dokładnością do 0,05% dokładności odczytu. Wszystkie odczyty są w pełni kompensowane temperaturowo, co nie wymaga dodatkowych korekcji dokładności dla temperatur roboczych od -20°C do + 50°C i obejmuje akredytowany certyfikat kalibracji z danymi testowymi w 5 różnych temperaturach. Podczas testu ekran LCD o wysokiej rozdzielczości umożliwia panoramowanie i powiększanie dowolnego zestawu danych bez wstrzymywania nagrywania.

NVision działa na 4 bateriach alkalicznych AA przez 200 godzin i waży mniej niż 1 kg. Jest dostarczany w całości z pompą, oprogramowaniem, aluminiową walizką zabezpieczającą, złączkami i adapterem typu 20003120

Najważniejsze cechy w skrócie:

-Idealny do celów kalibracji w terenie
-Kompaktowy i bezobsługowy
-Łatwy w instalacji i obsłudze
-Obejmuje zakresy ciśnień dla czujników TSP i EVP

Specyfikacja techniczna