Czujniki E-Val Pro

Czujniki termoparowe typu T firmy Ellab do walidacji termicznej są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które umożliwiają bardzo dokładne i stabilne pomiary.  Wszystkie czujniki są wyposażone we wtyczkę USB, która zapisuje stałe kalibracji oraz pozwala na identyfikację czujnika.

Czujnik termoparowy typ T – STC22-TF

Czujnik termoparowy STC22-TF w osłonie PTFE ma zakres temperatur od -196 do +200 °C, niezrównaną dokładność <0,2  C (skalibrowana ± 0,05 °C)

Specyfikacja techniczna

Czujnik termoparowy typ T – STC32-TF

Czujnik termoelektryczny STC32-TF w osłonie PTFE może mierzyć temperaturę w zakresie od -196 do +200 °C, ma niezrównaną dokładność <0,2 °C (kalibracja ± 0,05 °C).

Specyfikacja techniczna

Czujnik termoparowy Typ T – STC-KT 3 Strand

Czujnik termoparowy STC-KT w osłonie ze stali nierdzewnej i przewodem kaptonowym może mierzyć wysokie temperatury od 0 do + 260 °C (przy przewidywanej żywotności 1 roku w temperaturze 275 °C, 3 miesiące w temperaturze 300 °C i 6 dni w temperaturze 350 °C). Ma dokładnść ± 0,5 °C.

Specyfikacja techniczna

Czujnik termoparowy typ T – STC-KT 7 Strand

 Czujnik termoparowy STC-KT w osłonie ze stali nierdzewnej i przewodem kaptonowym może mierzyć wysokie temperatury w zakresie od 0 do + 260 °C (przy przewidywanym okresie użytkowania wynoszącym 1 rok w temperaturze 275 °C, 3 miesiące w temperaturze 300 °C i 6 dni w temperaturze 350 °C). Ma dokładność ± 0,5 °C.

Specyfikacja techniczna

Czujnik termoparowy typ T – SMSU-M

Czujnik termoelektryczny T typu SSU-MM w długiej osłonie ze stali nierdzewnej i przewodem silikonowym ma szeroki zakres temperatur od -196 do +400 °C, z dokładnością do 1% zakresu pomiarowego (skalibrowanego ± 0,5 °C).

Specyfikacja techniczna

Czujnik termoparowy typ T – STC-AC

Czujnik termoparowy T typu STC-AC w osłonie ze stali nierdzewnej i przewodem izolowanym włóknem szklanym ma szeroki zakres temperatur pomiaru od -67 do +400 °C, z dokładnością <0,5 °C.

Specyfikacja techniczna

Czujnik termoparowy typ T – STC ACS

Czujnik termoparowy STC ACS posiada zewnętrzną powłokę ze stali nierdzewnej AISI 304,  zakres temperatur od -67 do +400 °C, dokładność <0,2 °C (skalibrowana ± 0,05 ° C)

Specyfikacja techniczna

Czujnik termoparowy typ T – SSA-TS

Czujnik termoelektryczny T typu SSA-TS w osłonie ze stali nierdzewnej z gwintem do Akcesoriów z przewodem silikonowym ma zakres temperatur od -20 do + 135 °C, z niezrównaną dokładnością <0,2 °C (kalibrowana ± 0,05 °C).

Specyfikacja techniczna                                                                                                                     

Czujnik termoparowy typ T – SSA-TF

Czujnik termoelektryczny SSA-TF w osłonie ze stali nierdzewnej z gwintem do Akcesoriów z przewodem silikonowym ma zakres temperatur od -50 do + 135 °C, z niezrównaną dokładnością <0,2 °C (kalibracja ± 0,05 °C).

Specyfikacja techniczna

Czujnik termoparowy typ T – SSV

Czujnik termoelektryczny typu T SSV w osłonie ze stali nierdzewnej z gwintem do Akcesoriów z przewodem silikonowym może mierzyć temperaturę w zakresie od -20 do +135 °C, z niezrównaną dokładnością <0,2 °C (kalibrowana ± 0,05 °C).

Specyfikacja techniczna

Czujnik termoparowy typ T – SSS

Czujnik termoelektryczny typu T SSS w osłonie ze stali nierdzewnej z przewodem silikonowym działa w zakresie pomiarowym od -20 do +135 °C, z niezrównaną dokładnością <0,2 °C (kalibrowana ± 0,05 °C).  Czujnik SSS ma wzmocniony kabel (Ø 4,0 mm) i idealnie nadaje się do zastosowań związanych z żywnością, w tym do wędzarni.

Specyfikacja techniczna

Czujnik termoparowy typ T – SSR

Czujnik termopary typu T SSR w osłonie ze stali nierdzewnej z przewodem silikonowym ma zakres temperatur od -20 do + 135 °C, z niezrównaną dokładnością <0,2 °C (kalibrowana ± 0,05 °C) . Termopara SSR jest szczególnie idealna do zastosowań w przemyśle spożywczym, gdzie można ją zamówić z okrągłą, ostrą lub stożkowatą końcówką.

Specyfikacja techniczna

Czujnik termoparowy Typ T – SD4

Czujnik termoelektryczny typu T SD4 w osłonie ze stali nierdzewnej z przewodem silikonowym ma zakres temperatur od -20 do + 135 °C, z niezrównaną dokładnością <0,2 °C (kalibracja ± 0,05 °C) i wtyczką USB, która zapisuje stałe kalibracji. Konstrukcja końcówki termopary SD4 całkowicie uszczelnia czujnik i zapewnia 4 punkty pomiarowe, które z łatwością rozpoznają zimne i gorące strefy.

Specyfikacja techniczna

Cyfrowy czujnik ciśnienia

Cyfrowy czujnik ciśnienia Ellab opiera się na stabilnym, piezorezysyjnym przetworniku i mikroprocesorowej elektronice ze zintegrowanym 16-bitowym przetwornikiem A / D. Zależności temperaturowe i nieliniowości czujnika są kompensowane matematycznie.

Specyfikacja techniczna

Interfejs czujnika E-Val ™ Pro

Interfejs czujnika E-Val Pro jest idealnym rozwiązaniem dla zwiększenia liczby mierzalnych parametrów dostępnych dla systemów przewodowych. Czujniki Data Logger TrackSense Pro można zamontować na interfejsie, umożliwiając pomiar temperatury, ciśnienia, podciśnienia, wilgotności względnej (EtO), przewodności i CO2, a wszystko to w trakcie połączenia z E-Val Pro.

Specyfikacja techniczna