E-Val Pro

Moduł E-Val Pro


System przewodowych termopar E-Val ™ Pro jest niezwykle łatwy w obsłudze w kontrolowanych warunkach ze względu na niewielkie rozmiary i wagę. System E-Val Pro jest zgodny z przepisami FDA oraz wytycznymi GAMP i został zaprojektowany jako idealne rozwiązanie dla każdego procesu walidacji termicznej.

Bezpieczny i chroniony hasłem moduł może obsłużyć do 40sond termoparowych, a duża pamięć wewnętrzna może pomieścić do 10 badań jednocześnie. Przewodowy system termopar ma wbudowaną 8-godzinną baterię i może być używany jako samodzielne urządzenie lub może być podłączony do komputera przez LAN / USB.

E-Val Pro jest wyposażony w wymienne końcówki czujników, które można łatwo zdemontować w celu serwisowania i kalibracji. Dzięki 4 i 12-kanałowym listwom E-Val Pro może obsługiwać wszystkie typy termopar oraz wejścia analogowe i cyfrowe.


System termoelementów z graficznym wyświetlaczem

Ze względu na 8-calowy wyświetlacz i przyjazny dla użytkownika interfejs z funkcją dotykową, system termopar jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Termopary wyposażone są w złącza USB, co zapewnia bezpieczną, szybką i łatwą konfigurację plug-and-play. Wyświetlacz graficzny zwiększa wydajność, ponieważ wyniki pomiarów są łatwe do odczytania i analizy na miejscu. Łatwość rozbudowy dzięki różnorodnym opcjom parametrów i czujników sprawia, że ​​system E-Val Pro jest kompletnym rozwiązaniem do walidacji dla dowolnego obiektu o szerokiej gamie zastosowań.

Termopary o wysokiej dokładności z kompensacją zimnego złącza

Wszystkie termoelementy typu T firmy Ellab mają wbudowaną kompensację zimnego złącza we wtyku USB. Element Pt1000 w każdej pojedynczej termoparze zapewnia wysoką dokładność co umożliwia prowadzenie bardziej stabilnych i dokładnych procesów walidacji.

Inteligentne złącza USB

Złącze jest wodoodporne co oznacza, że do urządzenia nie dostanie się żadna ciecz. Wszystko
złącza są wyposażone w identyfikator i zawierają kalibracje przesunięcia wraz z kompensacją zimnego złącza.

 

Listwy do E-Val Pro

Listwy są wymienne, występują dwa rodzaje. Jednym z nich jest 4-kanałowa multi listwa, która przeznaczona jest dla czujników termoparowych, 4-20 mA, 0-10V i przekaźnika I / O.

Drugi typ to 12 – kanałowa listwa dla termoelementów i innych sond analogowych i cyfrowych  małej mocy.

Oprogramowanie do walidacji z wieloma opcjami raportowania

System termopar wykorzystuje również oprogramowanie do walidacji ValSuite ™ Pro zgodne z FDA 21 CFR Part 11, które przechowuje pełną bazę danych wszystkich aspektów wymagań walidacyjnych – śledzenie czujników termoparowych, raporty kalibracji, konfiguracja testów, analiza danych, dostęp do określonego użytkownika i końcowe raporty zgodności . Oprogramowanie umożliwia walidatorom łączenie bezprzewodowych rejestratorów danych i czujników termoparowych w tym samym badaniu.

Specyfikacja techniczna