Nowy czujnik wilgotności

Czujnik  zapewnia pomiar wilgotności w
zakresie 0-100% RH (skalibrowany od 10-90%), z dokładnością +/- 2%. Wbudowany element PT1000 oferuje zakres pomiaru temperatury od 0 do 90°C (skalibrowany od 10 do 90°C), z dokładnością +/- 0,1 ° C.

Czujnik jest kompatybilny z loggerami L, Pro, Pro X i Pro XL, może być wyposażony w moduł SKY do przesyłania danych w czasie rzeczywistym.

Kombinowany czujnik temperatury i wilgotności skonfigurowany z odpowiednim rejestratorem zapewnia wiarygodne i dokładne dane podczas badań, w których niezbędne są stabilne pomiary wilgotności, np. kwalifikacja magazynów, pomiary w komorach stabilności lub sterylizatorach EtO.

Częstotliwości próbkowania w zależności od indywidualnych preferencji użytkownika może wynosić od 1 sekundy do 24 godzin. Konstrukcja czujnika jest bardzo solidna, pionowo zamontowany element pomiarowy posiada zoptymalizowaną powierzchnie, którą dodatkowo chroni obudowa PEEK.

Czujnik jest zgodny z ATEX, zastępuje wszystkie obecne czujniki wilgotności względnej, uzupełniając rodzinę innych wymiennych czujników, które mierzą parametry takie jak ciśnienie, przewodność, próżnia i CO2.

GŁÓWNE ZALETY:

  • Konstrukcja zgodna z ATEX, zakresem pomiarowym 0-100% RH / 0-90°C
  • Dokładność pomiaru +/- 2% RH i +/- 0,1°C
  • Wytrzymała i trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej PEEK i AISI 316L
  • Zastępuje obecne czujniki wilgotności względnej
  • Czujnik dostępny również w wersji Lab