Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego 2021

W dniach 16-17.11.2021 r., firma Komender Technologies miała przyjemność uczestniczyć w Kongresie Świata Przemysłu Farmaceutycznego. To już 12 edycja wydarzenia, umożliwiającego producentom leków poszerzenie wiedzy produktowej oraz poznanie nowinek technologicznych, surowcowych, opakowaniowych oraz aktualnych trendów.

Kongres był okazją do zapoznania się z aktualnymi rozwiązaniami dedykowanymi dla branży farmaceutycznej. Uczestnicy mogli poszerzać swoją wiedzę, poprzez udział w seminariach odbywających się w dwóch salach konferencyjnych. Podczas sesji wykładów pierwszego dnia Kongresu Pan Paweł Komender przedstawił prezentację na temat najnowszego systemu do walidacji i monitoringu liofilizacji firmy Ellab, TrackSense LyoPro.

Firmę Ellab podczas Kongresu reprezentował Area Sales Manager, Pan Kayvan Khojasteh Far, który wspierał firmę Komender Technologies na stoisku. Poza najnowszym LyoPro, uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z pozostałymi, niezawodnymi rejestratorami danych TrackSense Pro, oraz elektronicznym testem Bowiego-Dicka.

Pierwszy dzień Kongresu zakończył się wieczorną galą.

Dzień drugi był okazją do wielu ciekawych rozmów, wymiany doświadczeń, informacji i pomysłów. Dzięki uprzejmości Gospodarza Honorowego – firmy LEKAM, dzień ten zakończył się wizytą w fabryce tej firmy w Zakroczymiu. Uczestnicy mieli możliwość zapoznać się z bliska z procesami technologicznymi oraz infrastrukturą fabryki leków, co było bardzo ciekawym doświadczeniem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom kongresu, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz uczestniczyli w prezentacji Pana Pawła Komendera.