Webinaria w listopadzie i grudniu

Zapraszamy na webinaria prowadzone przez firmę Ellab.

Terminarz najbliższych wydarzeń poniżej:

Introducing TrackSense LyoPro

Zrewolucjonizuj swój proces liofilizacji. Zapoznaj się z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie bezpiecznego, niezawodnego i dokładnego pomiaru temperatury produktu w najtrudniejszych warunkach podczas całego procesu liofilizacji.

Webinarium przeznaczone jest dla operatorów głównie z branży farmaceutycznej korzystających z liofilizatorów. Czas trwania: 60 minut

24.11.2021  – 09:30 Link do rejestracji

An Introduction to ValSuite Validation Software

Podstawowe wprowadzenie do głównych funkcji  oprogramowania walidacyjnego ValSuite firmy Ellab.

Webinarium jest przeznaczone dla nowych użytkowników – lub użytkowników z ograniczonym doświadczeniem w zakresie oprogramowania.

01.12.2021  – 09:30 Link do rejestracji

Sterilizer Validation

Webinarium dotyczyć będzie konfiguracji badań walidacyjnych sterylizatora za pomocą bezprzewodowych rejestratorów danych TrackSense i oprogramowania ValSuite. Wyjaśnione zostaną wszystkie podstawy, ponadto będzie można dowiedzieć się, jak zaoszczędzić czas dzięki funkcjom oprogramowania ValSuite, takim jak tworzenie pre-definiowanych nazw, profili sesji, spisu treści i wiele więcej, aby w końcu stworzyć doskonały raport walidacyjny.

08.12.2021 – 09:30 Link do rejestracji

ValSuite – Pre and Post Calibration

Webinarium poświęcone kalibracji czujników wykonywanej przez użytkownika. Dotyczyć będzie pełnej konfiguracji oprogramowania i sprzętu w celu przeprowadzenia automatycznej wewnętrznej kalibracji czujników Ellab. 

Webinarium jest przeznaczone dla operatorów głównie z branży farmaceutycznej, gdzie pre i post kalibracja  jest obowiązkowa. Czas trwania: 60 minut

15.12.2021 – 09:30 Link do rejestracji
15.12.2021 – 15:00 Link do rejestracji

Zachęcamy do udziału!