Oferta pracy

Firma PPH Komender z siedzibą w Żółwinie koło Podkowy Leśnej, dystrybutor precyzyjnych urządzeń pomiarowych dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i medycyny zatrudni pracownika na stanowisko:

Technik serwisu

Opis stanowiska:

Do zadań na tym stanowisku należy serwis precyzyjnych pomiarowych urządzeń elektronicznych oraz doradztwo techniczne dla naszych klientów na terenie całej Polski.

Zadania:

  • Diagnoza usterek, weryfikacja przyczyn powstania usterki, przeglądy, konserwacja i naprawa urządzeń elektronicznych
  • Działania administracyjne m.in. prowadzenie magazynu części zamiennych, dokumentacji technicznej, raportów serwisowych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • Umiejętność obsługi programów biurowych
  • Dobra organizacji pracy, skrupulatność, dokładność
  • Mile widziana praktyka w zakresie napraw elektromechanicznych urządzeń pomiarowych

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie (1/2 do całego etatu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej dystrybutorem zróżnicowanych technologii

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest PPH Komender z siedzibą w Żółwinie 08-807, Szkolna 30. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, poprawiania lub usunięcia. Przetwarzanie Pani/Pana danych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji.

Prosimy również o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez PPH  Komender w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.

Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres e-mail: sl@komender.com

Więcej informacji pod numerem telefonu: 501 363 014