Nowy czujnik CO2 TrackSense® Pro i logger Basic L

Z przyjemnością przedstawiamy nowy czujnik CO2 TrackSense® Pro i bezprzewodowy rejestrator danych TrackSense® Pro Basic L!

Nowy czujnik CO2 i logger Basic L rozszerzają zakres unikalnych czujników i rejestratorów dostępnych dla systemu walidacji Ellab TrackSense® Wireless Data Logger.

Czujnik CO2 występuje w dwóch wersjach, jedna o zakresie pomiaru 0-10%, a druga dla stężeń 0-20% CO2. Czujnik działa wyłącznie z TrackSense® Basic L i TrackSense® Pro XL Loggers ze względu na wyższą pojemność baterii oferowaną przez rejestratory. Zaprojektowane przy użyciu najnowocześniejszej technologii czujników NDIR (niedyspersyjnej absorpcji w podczerwieni), te nowe czujniki oferują dokładne pomiary CO2, które są wymagane do monitorowania i oceny wydajności inkubatora.

Te nowe czujniki CO2 TrackSense® są przede wszystkim zaprojektowane do zastosowań w inkubacji CO2, w których ważna jest dokładność czujnika i zdolność pracy w środowiskach o wysokiej wilgotności.

Nowy Logger Basic L może być również używany w połączeniu z dowolnymi innymi wymiennymi czujnikami do zastosowań w zakresie temperatur od -30 do + 85 ° C, pod warunkiem, że nie ma wymagań ATEX.

Ta nowa kombinacja czujników i rejestratorów oferuje ekscytujące funkcje i zalety, z których najważniejsze opisano poniżej:

  • Idealny do walidacji i monitorowania Inkubatora CO2, gdzie wymagana jest wysoka wydajność i dokładność
  • Uzupełnia aktualną linię czujników TrackSense Pro używanych do pomiaru temperatury, ciśnienia, wilgotności względnej i przewodnictwa
  • Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej AISI 316L
  • Kompatybilny z SKY, oferujący dane na żywo

Pobieraj i czytaj nowe wiadomości o produktach, które można zaleźć w naszych Aktualnościach.