Informacje o działalności firmy

Firma Komender, pragnie poinformować, że przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności nadal działamy w normalnym trybie, wszystkie dostawy, kalibracje  i naprawy są wykonywane terminowo.

Niektórzy z naszych klientów wprowadzili ograniczenia uniemożliwiające zewnętrznym firmom dostęp do ich obiektów, także my ograniczyliśmy nasze wyjazdy do niezbędnego minimum. Nasza firma może zapewnić zdalne wsparcie, ponieważ sprzęt produkcji firmy Ellab został zaprojektowany z myślą o łatwej i przyjaznej dla użytkownika obsłudze i  instalacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie, za pomocą aplikacji Skype, lub w przypadku obsługi oprogramowania, za pomocą zdalnego dostępu TeamViewer.

Ze względu na dynamiczną sytuacje prosimy o rozważne planowanie działań, niezależnie od tego czy jest to ponowna kalibracja sprzętu, brakujący rejestrator, komplet baterii lub nowy zestaw pomiarowy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami w celu uzyskania wsparcia. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.